O NAS

Nasz gabinet

Gabinet Rehabilitacji Wzroku został stworzony z pasji i doświadczenia. Naszymi Pacjentami są dzieci i dorośli. Wykwalifikowani optometryści: dobierają okulary, soczewki kontaktowe oraz pomoce dla osób słabowidzących. Zajmujemy się również diagnozą funkcji wzrokowych oraz prowadzimy terapię widzenia w zakresie: niedowidzenia, zeza, zaburzeń akomodacji czy ruchów oczu.

Gabinet Rehabilitacji Wzroku znajduje się przy Poradni Okulistycznej w Bystrej na ulicy Klimczoka 8.

 Gabinet Rehabilitacji Wzroku Zofia Owczarek
 Gabinet Rehabilitacji Wzroku Zofia Owczarek
Zespół

Nasz zespół

mgr Zofia Owczarek optometrysta - Gabinet Rehabilitacji Wzroku

mgr Zofia Owczarek

optometrysta NO20708, dyplomowana ortoptystka NO9217028
Od kilku lat prowadzę Gabinet Rehabilitacji Wzroku przy Poradni Okulistycznej w Bystrej. Edukację zdobyłam na studiach podyplomowych na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego (Optometria). Jestem również absolwentką studium medycznego w Bielsku-Białej na kierunku: Ortoptystka. Aktywnie uczestniczę w szkoleniach i kursach doszkalających z zakresu optometrii i ortoptyki. Ukończyłam m.in kurs pierwszego stopnia terapii widzenia prowadzonego przez prof. Willis'a Clem Maples, ponadto kurs korekcji wad refrakcji, doboru pomocy dla słabowidzących, diagnostyki zaburzeń akomodacji, doboru korekcji pryzmatycznej w zezie. Na podstawie mojej pracy dyplomowej: „Stworzenie modelu / wytycznych przesiewowych badań wzroku dla dzieci w wieku przedszkolnym ukazał się artykuł w branżowym magazynie „Optyka”. Odbyłam roczny wolontariat w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. Prof. K. Gibińskiego w Katowicach polegający na wykonywaniu badań pomiarów kąta zeza i ćwiczeń ortoptyczno-pleoptycznych.
Prowadzę szkolenia z zakresu optometrii dla studentów, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, logopedów, fizjoterapeutów i terapeutów SI.
Natalia Bieszczad optometrysta, technik optyk - Gabinet Rehabilitacji Wzroku

Natalia Bieszczad

optometrysta NO15353, technik optyk
Jestem absolwentką Optometrii na Politechnice Wrocławskiej oraz szkoły Pracowników Służb Medycznych i Społecznych w Krakowie na kierunku: technik optyk. Praktyki zawodowe zdobyłam m.in. w Gabinecie Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Krakowie. Aktywnie uczestniczę w branżowych kursach doszkalających z zakresu optometrii. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe.

Umów się na wizytę w Gabinecie Rehabilitacji Wzroku